035237017
התקשרו אלינו 2021*

מה זה ליסינג פרטי?

בעולם המודרני, שבו עלויות רכישה, מיסוי ותחזוקה של רכב ממשיכות לעלות, ליסינג נעשה לאפשרות אטרקטיבית. ליסינג הוא אפשרות מימון שיכולה להיות נוחה ומשתלמת לרבים, מאחר שהיא מאפשרת לנהוג ברכב חדש ומתקדם מבחינה טכנולוגית בתשלום דמי שכירות חודשיים נוחים, במקום להתחייב למחיר הרכישה המלא מראש. בין אם אתם צריכים רכב לנסיעות עבודה או דווקא לטיולים עם מהשפחה, ליסינג פרטי יכול להיות הפתרון המושלם. במאמר זה נרחיב על פתרון זה וניתן את כל המידע החשוב שעליכם לדעת על ליסינג פרטי.

מה זה ליסינג?

ליסינג הוא הסכם השכרה ארוכת טווח של רכב, לרוב לתקופה של 12 עד 48 חודשים. במסגרת הסכם זה, על השוכר לשלם דמי שכירות חודשיים קבועים לחברת הליסינג, ובתמורה הוא מקבל שימוש ברכב חדש או כמעט חדש. בסוף תקופת הליסינג, עליכם להחזיר את הרכב לחברה. הליסינג מאפשר בכך ליהנות משימוש ברכב חדיש ומתקדם מבלי להתחייב לרכישתו המלאה, תוך הוצאה חודשית נמוכה יחסית. זוהי דרך נוחה וגמישה לשדרג את הרכב לדגם חדש מדי תקופה, מבלי לשאת בעלויות ובסיכונים הכרוכים ברכישת רכב חדש.

ליסינג פרטי מתייחס להשכרה ארוכת טווח של רכב לשימוש אישי או משפחתי, בשונה מליסינג עסקי או מסחרי. כדי לקבל רכב בליסינג פרטי יש לחתום על הסכם השכרת רכב עם חברת ליסינג, לרוב לתקופה של 12 עד 48 חודשים. במהלך תקופה זו, תשלמו דמי שכירות חודשיים קבועים, ובתמורה תקבלו את האופציה לנהוג ברכב חדש או כמעט חדש. בסוף תקופת החוזה, כל מה שתצטרכו לעשות הוא פשוט להחזיר את הרכב לחברת הליסינג.

 

מה ההבדל בין ליסינג פרטי לליסינג תפעולי?

בשונה מליסינג פרטי, המותאם ליחידים ולמשפחות ומספק הסדרים עקביים יותר לטווח ארוך יותר, ליסינג תפעולי מיועד לעסקים ולחברות. הוא מציע גמישות רבה יותר ותנאים מותאמים לצרכים המסחריים הספציפיים, כמו היכולת להחליף רכבים בתדירות גבוהה יותר.

 

יתרונות של ליסינג פרטי

  • עלויות נמוכות יותר: ליסינג פרטי מאפשר לנהוג ברכב חדש תוך תשלום דמי שכירות חודשיים נמוכים יותר בהשוואה לתשלומי הלוואה מסורתיים עבור רכישה מלאה.
  • גמישות: בסוף תקופת החוזה, אפשר להחזיר את הרכב ולקבל דגם חדש יותר, מבלי לחפש קונים לרכב או מחלופה לרכב הישן.
  • אחריות יצרן: רכבי ליסינג כוללים אחריות יצרן מקיפה, המגנה מתיקונים גדולים ומבעיות.
  • תחזוקה כלולה: רוב הסכמי הליסינג הפרטי כוללים עלויות תחזוקה שגרתית כחלק מדמי החודשיים, ובכך הרבה חוסכים כסף ודאגות.

למי מתאים לרכוש רכב בליסינג פרטי?

הבחירה בשירותי ליסינג פרטי יכולה להתאים לרבים, לדוגמה:

  • משפחות: ליסינג פרטי מציע למשפחות גישה לרכב חדש, גדול ומרווח יותר ללא השקעה כספית גבוהה מראש.
  • צעירים עובדים: ליסינג פרטי מאפשר לצעירים עובדים הזקוקים לרכב למטרת העבודה, ליהנות מהרכבים החדישים והמתקדמים ביותר מבלי להתחייב למשאבים פיננסיים משמעותיים.
  • גמלאים: ליסינג פרטי מספק פתרון נוח ויעיל מבחינת עלות לצרכי התחבורה שלהם.

שאלות תשובות

האם ליסינג פרטי כולל דלק?

לא, עלויות הדלק אינן כלולות בדרך כלל בהסכמי ליסינג פרטיים. כל אחד אחראי לתדלוק הרכב השכור לפי הצריכה האישית ועל חשבונו.

מה כולל ליסינג פרטי?

רוב הסכמי הליסינג הפרטי כוללים את השימוש ברכב החדש מהיצרן, כיסוי ביטוח מקיף לבחירה, חלק מטיפולי התחזוקה השוטפת ותיקונים המכוסים תחת אחריות היצרן בהתאם למדיניות החברה.

לסיכום, ליסינג פרטי מציג הזדמנות מצוינת לאלו המחפשים לנהוג ברכב חדש ומתקדם טכנולוגית מבלי להתחייב כספית לרכישה מלאה. בזכות עלויות נמוכות יותר, גמישות, כיסוי אחריות יצרן ותחזוקה שכלולה בהתאם למסלול השכרת הרכב שברחתם, ליסינג פרטי מציע יתרונות רבים למשפחות, לצעירים עובדים וגם לגמלאים. אם אתם מחפשים פתרון נוח ויעיל מבחינת עלות לסיפוק צרכי התחבורה שלכם, ליסינג פרטי עשוי להיות הדרך האידיאלית להשיג את רכב החלומות שלכם, במחיר נוח יותר.