035237017
התקשרו אלינו 2021*

השכרת רכב ליום

תחום השכרת רכב בארץ עבר מהפכה גדולה בשנים האחרונות ואנו עדים שיותר ויותר אנשים משכירים רכב למטרה כזאת או אחרת.

ישנם אנשים רבים אשר מתנהלים היטב ללא הצורך ברכב פרטי, בכך הם חוסכים הוצאות דלק או עלויות תחזוקה ונמנעים מכאב הראש הכרוך בהחזקת רכב. עם זאת ללא רכב פרטי צמוד קיימת תלות בתחבורה ציבורית על מנת להתנייד ממקום למקום. בעזרת שירותי השכרת רכב ליום מבית סאן קאר יתאפשר לכם להגיע באופן עצמאי לכל מקום בו תחפצו, לחסוך זמן יקר וליהנות מרכב אשר ישרת את המטרות שלכם לאורך היום בבטחה וביעילות. אנו מעמידים לרשותכם מגוון גדול של רכבים לבחירה ושלל שירותים משלימים, כך שכל שנותר לכם לעשות הוא לבחור את הדגם הרצוי ולצאת לדרך.

קרא עוד

למי השכרת רכב ליום אחד מתאים?

שירותי השכרת רכב ליום יעילים עבור משפחות נטולות רכב, המעוניינות לצאת לטיול שאורכו יום אחד, לזוג שעתיד להתחתן ומעוניין להגיע לאירוע באמצעות רכב יוקרתי ומפואר, נסיעת עסקים לישיבה המתקיימת בעיר מרוחקת ואף למי שחפץ בפתרון ניוד זמני ליום אחד. רצוי להגדיר מראש את המטרה לשמה אתם מעוניינים בהשכרת רכב, ולפיכך הגדירו גם את כל מאפייני הרכב הנחוצים לכם, כך תגיעו לסוכנות השכרת הרכבים ממוקדים. לאחר הגדרת הצורך, ניתן לבחור בסוג הרכב הרלוונטי ביותר מתוך מגוון הרכבים הרחב המוצע בסוכנות.

השכרת רכב ליום אחד, יכולה להתפרש באופן שונה בין חברה לחברה וזאת בשל לוחות הזמנים של כל אחת, לעיתים השכרה יומית תהא השכרה המתחילה משעות הבוקר ונמשכת עד לשעות הערב ואילו לעיתים תוכלו לשכור רכב בשעה מסוימת במהלך היום וביום למחרת להשיבו (24 שעות מלאות). כמו כן, בדקו מראש האם יש הגבלת ק”מ ליום במעמד הרכישה, מאחר וישנן חברות שמגבילות את סך הק”מ היומי לסכום שנקבע מבעוד מועד (לרוב 250 ק”מ ביום).

מתי כדאי לשכור רכב ליום?

השכרת רכב ליום מיועדת לכל מי שצריך תחבורה נוחה עבור יום אחד בלבד, ולא מעוניין להשתמש בתחבורה הציבורית לצורך כך. מדובר בפתרון נוח ויעיל שמאפשר תחבורה מהירה, נוחה ופרטית לכל מטרה.

איך בוחרים רכב ליום?

בחברת ההשכרה ישנם סוגים שונים של רכבים ודגמים המתאימים למטרות שונות. במידה והשירות הדרוש הוא השכרה של רכב ליום, עליכם להגיע כמה שיותר ממוקדים על מנת לבחור נכון. שאלו את עצמכם: מהי המטרה שלשמה אתם זקוקים לשירותי השכרה? האם לנסיעת שטח? האם לטיול משפחתי? האם ברצונכם לשכור רכב יוקרתי? כאשר המטרות שלכם ברורות וידועות מראש, תוכלו לבחור את הרכב המתאים ביותר לצרכים שלכם מתוך מבחר גדול. כמו כן היות ומדובר ביום אחד, תוכלו אף לבחור ברכב בו תמיד חלמתם לנהוג ולהתפנק במיוחד במחירים סבירים ושווים לכל כיס.

מהם תנאי ההשכרה של רכב ליום?

בכדי להשכיר רכב בארץ על הנהג להיות בעל רישיון נהיגה בתוקף. כמו כן, רישיון הנהיגה חייב להיות תואם לסוג הרכב השכור. תנאי נוסף להשכרה הוא מסירת פרטי כרטיס האשראי ותעודה מזהה. מלבד זאת, על הנהג להיות בעל תקופת ניסיון נהיגה של שנתיים לפחות. הגיל בו ניתן לשכור רכב הנו 24, אך מוטב שתבדקו מראש מול הסוכנות אם מתאפשרת השכרה לנהגים צעירים.

בעת ההשכרה יש לחתום על הסכם עבור עסקת ההשכרה. במעמד החתימה על ההסכם, קראו את החוזה היטב על מנת שתדעו מה מגיע לכם במסגרתו ועל מה התחייבתם. יתרה מזאת, בדקו שהמחיר שנקבע מולכם, לרבות כל תנאי ההשכרה, מצוינים בהסכם. עוד חשוב לבדוק הוא סעיף הנוגע לביטוח הרכב (ביטוח חובה), במידה ותרצו ביטוח מקיף, סביר להניח שתאלצו לשלם סכום נוסף בעבורו. יחד עם זה יש לציין כי כלי הרכב של חברת SUNCAR, מבוטחים בביטוח חובה ובביטוח צד ג’. יתר על כן, חשוב להדגיש כי רוב הסוכנויות אינן מאפשרות יציאה עם הרכב מחוץ לגבולות המדינה כמו גם מסירת המפתחות לצד שלישי (אלא אם נרשם בחוזה ההשכרה נהג נוסף).

בטרם קבלת הרכב, בדקו אם קיימות תקלות או פגמים חיצוניים ופנימיים הנראים לעין ובמידה ומצאתם – צלמו את התקלה ועדכנו את נציג חברת ההשכרה. אגב, מדיניות ביטול העסקה, בהתאם להוראת חוק הגנת הצרכן, תוכל להידרש במשך 14 יום מביצוע העסקה ולא יאוחר מכך, אולם יש לברר בתקנון החברה אודות מדיניות ההחזרות והביטולים.

יש לציין כי עיכובים בהחזרת הרכב השכור יובילו לתשלום נוסף, לכן השתדלו להחזיר את הרכב במועד שנקבע עבורכם. מה גם שיש להשיב את הרכב כשמכל הדלק הנו מלא ובהתאם להוראות היצרן, כלומר שסוג הדלק יהיה תואם לסוג הרכב ששכרתם.

השכרת רכב ליום אחד מסתמנת כעסקה נהדרת עבור רבים, זאת מאחר והיא מאפשרת להם לשכור רכב התואם לצרכיהם, להימנע משימוש בתחבורה הציבורית ולחסוך בעלויות.

השכרת רכב ליום מחיר

כדי לבחון אם שירות השכרת רכב הנו משתלם עבור הצרכים שלכם, עליכם לעשות קצת שיעורי בית בתחום. כאן מחיריו של השירות נכנסים לתמונה והם נעים בתוך טווח רחב כך שללא כל ספק תוכלו למצוא רכב שישרת את הצרכים שלכם במחירים סבירים ואף משתלמים במקרים רבים. כאמור ישנם הבדלים בין המחירים ואלו באים לידי ביטוי בהבדל בין הרכבים השונים, אולם כאשר מדובר ביום אחד בלבד פלוס הוצאות דלק ותו לא, תסכימו כי מדובר בעסקה משתלמת. כמו כן בסאן קאר תוכלו למצוא שפע של מבצעים של השכרת רכב ליום אחד לכל סוגי הדגמים החל ברכבי מנהלים, דרך רכבים משפחתיים ועד לרכבי יוקרה מרשימים.

השכרת רכב ליום רק ב – suncar

ישנם פרמטרים שונים ומגוונים אשר משפיעים על טיבם של שירותי ההשכרה, אולם הראשי ביניהם הוא איכותה של החברה בה תבחרו. כשם שלא תרכשו רכב שאינו בטיחותי או אינו מספק לכם את המענה המושלם, כך עליכם שלא להתפשר על חברת השכרה איכותית ובעלת מוניטין. בסאן קאר אנו מספקים לכם מעטפת שלמה של שירותים בתחום השכרת רכב ובין היתר גם שירותי חילוץ וגרירה, שירות לקוחות 24/7 וצי של רכבים זמין ממנו תוכלו לבחור בדיוק את הרכב המתאים.

בין אם לנסיעת עסקים ובין אם לטיול, חתונה, מעבר דירה או כל מטרה אחרת, בסאן קאר תוכלו למצוא שפע של רכבים שיענו על כל צורך ומטרה לפרק הזמן הנדרש. הזמינו כבר עכשיו את הרכב הדרוש לכם, אנו כאן עבורכם לייעוץ והכוונה.


default