035237017
התקשרו אלינו 2021*

כך תבחרו את הרכב המושלם

בחירה של רכב עלולה להיות משימה של ממש גם למקצוענים שבינינו. מעבר להיבט הכלכלי, כדאי לבחור ברכב שיתאים לצרכים הייחודים שלכם ויעניק מעטפת הגנה מושלמת בכל מקרה של תאונה. אז איך תבחרו את הרכב המושלם בעבורכם, למה חשוב לשים לב לגודל של תא המטען וכיצד בחירה בגיר רגיל יכולה לשדרג את חווית הנהיגה. כל מה שאתם חייבים לדעת לפני שאתם ניגשים לבחור את הרכב הבא שלכם.

בחרו ברכב אשר יעניק לכם בטיחות מקסימלית בשעת משבר

אם בעבר היינו מתרכזים במספר הכוכבים שניתנו במבחני הריסוק, כיום אנו מדברים על מערכות בלימה אוטונומיות לצד המערכות הפסיביות, שהפכו כבר לסטנדרט בתעשייה. מומלץ שלא להתפשר ולחפש רכבים שמצוידים במערכת בלימה מסוג ESP או לכל הפחות במערכת בלימה מסוג ABS. בדגמים החדשים ניתן לראות ניצנים ראשונים של מערכות בלימה אוטונומיות אשר עשויות לעזור לכם להימנע מתאונות קלות אשר נובעות מראות לקויה.

הקדישו תשומת לב לסוג הגיר

למרות שהגיר הידני חזר להיות טרנדי בשנים האחרונות, הוא בהחלט לא מתאים לכל אחד. גיר ידני יתאים יותר למכוניות ספורט ולאנשים אשר מחשיבים את הנהיגה לחוויה ולא לצורך. למרות שיש לו יתרונות בכל הנוגע לצריכת הדלק, אל תעדיפו מכונית בעלת גיר ידני מבלי שיצאתם לנסיעת מבחן. בלא מעט מקרים, רק לאחר נסיעה שכזו, תוכלו לדעת מהי הבחירה הנכונה בעבורכם.

אל תשכחו את הוצאות הדלק והביטוח

כדאי לשים לב לעלות האמיתית של כל רכב. חשוב לבחור ברכב אשר יתאים ליכולות הפיננסיות שלכם ולא יאלץ אתכם להיכנס להתחייבויות מיותרות. מומלץ גם להתייחס להוצאות הנלוות ולזכור שלכל רכב יש פרמיה ביטוחית שונה ושלכל דגם יש צריכת דלק אחרת. חשוב לבחור ברכב אשר יספק תמורה מלאה עבור הכסף שלכם ולא לגלות נאמנות עיוורת לאף יצרן.

העדיפו מכונית שעונה על הצרכים המדויקים שלכם

כדאי לבחור ברכב שעונה על הצרכים המדויקים שלכם ולא לבחור במכונית הכי מרשימה באולם התצוגה. חשוב לזכור את מי היא אמורה לשרת ולאילו צרכים אתם מייעדים אותה. מכונית סופר מיני עשויה להיות בחירה נכונה לרווקים אשר זקוקים למכונית קטנה שתכנס לכל חניה, אולם היא לא תהווה פתרון של ממש עבור משפחות עם מספר ילדים.

שימו לב לגודל של תא המטען

אחת הטעויות הנפוצות ביותר בבחירה של רכב, היא חוסר תשומת לב לגודלו של תא המטען. תא מטען איכותי יאפשר לכם להכניס ולהוציא בקלות את עגלת הילדים, ציוד הקמפינג והקניות מהסופר באופן קל ופשוט. שימו לב לנפח האמיתי של התא ולמנגנון הפתיחה והסגירה שלו. בלא מעט מקרים תא מטען איכותי יהפוך את הטיול לנעים יותר ויאפשר לכם לקחת את כל מה שאתם צריכים בכדי לצאת אל מעבר לעיר.

שורה תחתונה – אל תרכשו פשוט תשכרו

השכרת רכב לטווח ארוך היא פתרון נהדר ואפשרות מעשית להתמודד עם ירידת הערך שמאפיינת את השוק הישראלי. על ידי השכרת רכב בארץ, תוכלו לבצע טיולים מהנים ולבחור את סוג הרכב המתאים לכל שטח. החל מג’יפים שיהפכו כל טיול של שבת לחוויה בלתי נשכחת ועד למכוניות 7 מושבים אשר יעניקו לכל המשפחה את הספייס שאותו היא צריכה.

ניתן לראות שבכל הנוגע לבחירה חכמה של רכב חדש, אין כל הבדל בין השכרה לרכישה. חשוב לבחור בדגם אשר מתאים לצרכים הפונקציונליים שלכם, להעדיף רכב אשר יעניק תמורה מקסימלית לכסף שלכם ולא לגלות נאמנות עיוורת לאף מותג וותיק.