035237017
התקשרו אלינו 2021*

השכרת רכב בחגים

במהלך החגים יש לא מעט סיבות לצאת מהבית, בין אם מדובר בהגעה לארוחת החג או ביציאה לטיול משפחתי בטבע. בימי החג, התחבורה הציבורית אינה פעילה, כך שרבים מוצאים את עצמם ללא אפשרות לנוע ממקום למקום ונאלצים להישאר בביתם. ובכן, אם אין ברשותכם רכב פרטי, יש לנו פתרון מעולה עבורכם: השכרת רכב בחגים.

התניידות עם רכב במהלך החג

בכדי לשכור רכב למשך החגים, חשוב להיערך מבעוד מועד (מאחר והסניפים סגורים בחגים) ולשכור את הרכב האידאלי ביותר עבורכם בטרם ערב החג, כך תוכלו ליהנות ממנו למשך החג כולו (או לפרק זמן ההשכרה). התעדכנו בשעות הפעילות של הסניף הקרוב ביותר לאזור מגוריכם והגיעו למקום כשיש בידיכם כמה שיותר נתונים אודות הרכב שאתם מעוניינים לשכור. חשוב להתאים את הרכב השכור לצורך שלכם, כלומר אם אתם מעוניינים לצאת לטיול משפחתי בשטח, סביר שתעדיפו לשכור רכב 4*4 המכיל כמות מושבים בהתאם לכמות המטיילים, ואילו לארוחת החג ייתכן ותבחרו לשכור רכב מסוג אחר.

לא משנה לאיזה צורך החלטתם לשכור רכב לחג, מאחר ובימי החג עלולים להתרחש שיבושי תנועה, לכן מוטב לעקוב אחר אפליקציות הדרך השונות ולהתעדכן בדרכים האידאליות והקצרות עד להגעתכם ליעד הרצוי. אם אתם מטיילים או נופשים ברחבי הארץ, וודאו שישנה חנייה בקרבת מקום, כמו גם אם עליכם לשלם בעבורה – כך תוכלו להתארגן מראש ולדאוג שהנסיעה תהא אופטימלית עבורכם. יתרה מזאת, היה ובחרתם לצאת לטיולי שטח, הקפידו לוודא שתנאי הדרך אידאליים ואינם יזיקו לרכב השכור. במידה ומתוכננים מהמורות או מכשולים בשטח, נסו לנסוע בדרכים חלופיות.

תנאים להשכרת הרכב

השכרת רכב בארץ, מכילה כמה וכמה תנאים, שכן, אם אינם מתקיימים לא ניתן לשכור את הרכב המבוקש. לכל אחת מבין חברות השכרת הרכבים השונות, יש תקנון וכללים להשכרה, אך לרוב, ישנם כמה מאפיינים המשותפים לכולם. ראשית, שוכר הרכב חייב להיות בעל רישיון נהיגה התואם לסוג הרכב והוא מחויב להציג תעודת מזהה במעמד ההשכרה. יתרה זאת, אסור לצאת עם הרכב השכור מגבולות המדינה, ועל השוכר לחתום ולהתחייב על כך בחוזה ההשכרה. נוסף לכך, אתם מחוייבים לנהוג ברכב בעל ביטוח חובה בתוקף. חשוב לציין שכל הרכבים של SUNCAR  מבוטחים בביטוח חובה וביטוח צד ג’. היה וקיבלתם דוחות תנועה או שנסעתם דרך כבישי אגרה, תיאלצו לשלם את הסכום הנדרש. מעבר לזה, בעת החזרת הרכב, רצוי להשיבו לחברת ההשכרה כשהוא במצב תקין, במועד שנקבע עבורכם (ללא עיכובים) וכשמיכל הדלק מלא – אם לא תקפידו על כך תיאלצו לשלם סכום נוסף. כמו כן, ישנן בדיקות שיש לבצע לפני השכרת רכב, כמו השירותים המוצעים לכם לתקופת ההשכרה, סקירת פגמים חיצוניים או פנימיים ברכב ועוד.

 

השכרת רכב בחגים עשויה להיות פתרון נהדר עבור רבים, בין אם תבחרו לטייל במהלך ימי החג או לנסוע למשפחה שמתגוררת בעיר מרוחקת. הקפידו לשכור את הרכב האידאלי בעבורכם מבעוד מועד, והשיבו אותו לחברה בתום תקופת ההשכרה בהתאם לחוזה עליו חתמתם במעמד העסקה. חג שמח!