035237017
התקשרו אלינו 2021*

השכרת ג’יפ

בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על רכבי SUV ועל היתרונות הרבים שלהם, ואכן מדובר בסוג רכב נוח מאד. למי שעדיין לא מכיר, רכבי SUV (ראשי תיבות Sport Utility Vehicle) אלו רכבים מוארכים בתצורה שמזכירה מאד רכבי סטיישן או מיניואנס, אך בניגוד אליהם מצוידים במאפיינים ספורטיביים ובמכלולים המותאמים לנהיגת שטח לרבות הנעה כפולה 4X4, מה שמספק מענה גם לנוחות וליוקרה וגם לנהיגה ספורטיבית בשטחים מאתגרים יותר. למי שצריך את הדברים הללו בתדירות גבוהה, האפשרות של רכישת SUV היא לא רעה בכלל, עם זאת לשימושים חד פעמיים השכרה של SUV היא בהחלט עדיפה. בואו נכיר יותר לעומק את היתרונות של הרכב הזה ואיך אפשר לשכור אותו לתקופה מוקצבת בתנאים משתלמים במיוחד.

יתרונות השכרת ג’יפ

להשכרה של רכבי SUV יתרונות רבים ומגוונים, אלה הבולטים והמשמעותיים שבהם:

חיסכון כלכלי משמעותי

לא מעט פעמים רכישה של רכב SUV היא הוצאה כספית גבוהה ולא מבוטלת. אלו לא רק מחירי רכבי ה-SUV החדשים, אלא גם כל ההוצאות מסביב, לרבות דלק, ביטוח רכב, טיפולים תקופתיים, אגרות רישוי וכן הלאה. השכרה של רכב SUV מאפשרת לכם לחסוך בעלויות, משום שאתם מקבלים בדיוק את הרכב שאתם צריכים לתקופת זמן מוקצבת ומשלמים בהתאם – ועל כן, מדובר בחיסכון משמעותי. קחו בחשבון שהאופציה של רכישת רכב SUV יד שנייה ממודל ישן היא גם פוטנציאל להוצאות כבדות עם טיפולים מורכבים, צריכת דלק מרובה וטסט שנתי כמובן.

אין חשש מפגיעה ברכב

דווקא בגלל שמדובר בסוג רכב שמאפשר גם את היוקרה וגם את נהיגת השטח, מי שמחזיק בכזה רכב נמצא תמיד בין הפטיש לסדן כשמדובר בשמירה על הניקיון והמכלולים שלו לבין ניצול מקסימלי של יכולות השטח. השכרה של SUV מאפשרת לכם ליהנות מהרכב בדיוק כמו שאתם רוצים, כשניתן להשתמש בו לכל מטרה שהיא מבלי לחשוב על ההשלכות לכאן או לכאן.

לבחור את הרכב שמתאים לכם

ישנם דגמים רבים של רכבי SUV ובהם כאלו עם דגש על היוקרה, הגימור והעיצוב ואחרים עם דגש על הביצועים בשטח. השכרה של SUV מאפשרת לכם לבחור בכל פעם את הדגם שמתאים לכם ולצורך הנקודתי באותו רגע, לעומת רכישה של רכב שיתאים אולי בסיטואציה אחת, אבל לא ממש בסיטואציה אחרת.

מתי תצטרכו לשכור ג’יפ?

השאלה הזו נוגעת למעשה ביתרון המשמעותי ביותר של רכבי ה-SUV שמתאימים גם לנסיעות עירוניות, גם לנסיעות בינעירוניות ארוכות וגם לטיולי שטח אתגריים. כך למשל, ניתן לשכור רכבי SUV כרכב חתן וכלה שכן מדובר ברכבים יפים ומפוארים עם נוכחות רבה. הם כמובן מרווחים ומתאימים לכל המלווים וייקחו את כל הנוסעים בבטיחות מנקודה לנקודה. כמו כן הם בהחלט מתאימים לטיולים משפחתיים ויאפשרו מצד אחד מרווח ונוחות גם לנוסעים שיושבים מאחור, ומצד שני אחסון של כל הציוד בצורה בטוחה. למשפחות שמחפשות רכב לטיול משפחתי לכמה ימים מדובר בפתרון המושלם. נוסף על כך, אין ספק שמי שמתכונן לקראת טיול שטח מאתגר יוכל בהחלט להנות מרכב SUV ובייחוד אלו עם ההנעה הכפולה. חשוב לשים לב כי מומלץ לבחור ברכבים האלו לטיולי שטח פשוטים יותר ולאו דווקא לשטחים הטכניים המאתגרים ביותר, שם סביר להניח שתהיה עדיפות בעיקר לג’יפים.

תהליך השכרת ג’יפ

השכרת רכב SUV אינה שונה במהותה מהשכרה של כל רכב אחר ולפני שתבחרו חשוב לשים לכמה דברים: ראשית בדקו כי בחרתם רכב שמתאים לצרכים שלכם, שימו לב אם בחרתם ברכב ידני או אוטומטי לפי היכולות שלכם והקפידו לעדכן את חברת ההשכרה מי יהיו הנהגים שאמורים לנהוג ברכב. מכאן כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את הרכב הנכון עם נקודת איסוף והחזרה, להסדיר את התשלום ופשוט ליהנות מכל היתרונות הנהדרים של רכבי SUV בתקופת הזמן שבחרתם. נשמע לכם טוב? השאירו פרטים בתיבה שלמטה ואנחנו ניצור קשר בהקדם ונשמח להתאים לכם את הרכב המושלם. נסיעה טובה!