036557418
התקשרו אלינו 2021*

למה כדאי לכם לבצע טרייד אין לרכב

אז החלטתם בשעה טובה שאתם רוצים להחליף את הרכב הנוכחי. הוא כבר לא כל כך נוח או אולי לא מתאים למשפחה שגדלה בשנים האחרונות, ובכלל, אתם רוצים להתחדש, רוצים לשנות ולהתקדם. לפני שקונים רכב חדש או מיד שנייה כדאי “להיפטר” מהרכב הישן, אך זה מצריך לא מעט התרוצצויות, פרסום של הרכב, בדיקה של הרכב על ידי הקונה, העברת בעלות ומה לא… במקום זה אתם יכולים לבחור באופציה נוחה יותר, פשוטה יותר וטובה יותר והיא טרייד אין לרכב עם חברת ליסינג, בין אם זה ליסינג פרטי או ליסינג תפעולי.

הנה כמה מהיתרונות:

  • לא מתרוצצים – כפי שציינו לא צריך לרוץ לשום מקום, מגיעים עם הרכב הישן ובוחרים חדש.
  • מימון – חברת הליסינג תציע מספר אפשרויות מימון, ואתם תבחרו את זו שמתאימה לכם.
  • לא “נתקעים בלי אוטו” – מכירת רכב ישן וקניית רכב אחר במקומו מצריכה תקופה מסוימת ללא רכב מה שיכול להיות מאוד לא נוח. כשעושים טרייד אין לרכב בחברת ליסינג מביאים את הישן ומקבלים חדש. אין תקופה ללא רכב בכלל.
  • שירות – שלא כמו קנייה מאדם פרטי, קניית רכב מחברת ליסינג בעסקת טרייד כוללת גם שירות לאחר העסקה. יש בעיה עם הרכב החדש? תמיד יש עם מי לדבר.

איך זה עובד בפועל?

קניית רכב בעסקת טרייד אין מחברת ליסינג, בין אם זה ליסינג פרטי או ליסינג תפעולי היא פשוטה. כל מה שצריך זה להגיע עם הרכב הישן לאחד המגרשים של חברת הליסינג לאחר שנקבעה פגישה עם נציג. בפגישה ייבחן הרכב הישן, מה מצבו וכמה אפשר לקבל עליו ולאחר מכן הלקוח יבחר את הרכב שהוא רוצה לקנות מתוך מגוון רחב של רכבים. ממחיר הרכב החדש ירד מחיר הרכב הישן שחברת הליסינג מוכנה לתת ומה שיישאר לתשלום על הרכב החדש ישולם בהתאם לאופציות המימון שהחברה תציע. במקרים רבים הלקוח משלם איזה שהוא סכום ראשוני וחלק גדול מהיתרה בתשלומים במשך כמה שנים, ובסופה של העסקה הלקוח מחליט אם לשלם את יתרת הסכום או להחליף לרכב אחר ולהמשיך לשלם בתשלומים. לכל חברה יש את אופציות המימון שלה והיא תעשה הכול בשביל שיהיו אלו אופציות נוחות ללקוח.

אמינות ואחריות

היתרון המרכזי של עסקת טרייד אין מחברת ליסינג במידה והיא חברה מוכרת הוא האמינות והאחריות שהלקוח מקבל. כולנו מכירים מקרים של אנשים שקנו רכב וגילו לאחר הקנייה בעיות משמעותיות, אבל מכיוון שהעסקה כבר נסגרה אין הרבה מה לעשות… כשמדובר על חברת ליסינג מדובר קודם כל על אמינות – חברת הליסינג מבצעת בדיקות מקיפות ומחמירות לרכבים שהיא מוכרת כך שהלקוח יכול להיות שקט שהסיכויים שהיו הפתעות לאחר הקנייה כמעט ולא קיימים. מצד שני יש את האחריות או במילים אחרות, את השירות שניתן גם לאחר הקנייה. לרכב יש “אבא ואימא” ועם כל בעיה מהותית שנתגלתה ניתן לפנות לחברה ולפתור את הבעיה.

טרייד אין לרכב בחברת ליסינג הוא פתרון נהדר, הוא פתרון אמין ובטוח ואופציה מצוינת למי שמתקשה במימון רכב חדש או יד שנייה לקנייה. כדאי מאוד לבחון את האופציה הזו וליהנות כמו רבים אחרים מנוחות ופשטות.