036557418
התקשרו אלינו 2021*

השכרת רכב לחתונה

אם התמזל מזלכם וזכיתם לצפות בסרט החתונה של ההורים שלכם, ייתכן ששמתם לב שלאולם שבו התקיימה השמחה הזוג המאושר לא הגיע במרצדס נוצצת, ולמעשה רוב הסיכויים הם שבני הזוג לא הגיעו לאולם כשהם ישובים בתא הנוסעים של רכב יוקרה כלשהוא. בעבר נסיעה לחתונה במונית ספיישל היוותה דרך יוקרתית ומדליקה מספיק עבור רוב הזוגות בישראל, מה שהיום עשוי לעורר גיחוך במקרה הטוב וצער במקרה הפחות טוב.

בשלב מסוים, במהלך העשורים האחרונים, החתונות הפכו להפקות גרנדיוזיות של ממש ויש גם זוגות המשקיעים חודשים ארוכים בהכנות קדחתניות לקראת היום המרגש בחייהם. מטבע הדברים, כאשר מקדישים כל כך הרבה תשומת לב ואנרגיה לפרטים הקטנים, למפות וסידורי הפרחים, לרשימת השירים ולסוג עלי הכותרת שיפוזרו על המסלול שיעשו בני הזוג המאושרים בדרך לחופה, לא באמת ניתן להקל ראש ברכב שעמו יגיעו למקום הנבחר לטקס. זוהי הסיבה שבגינה בשנים האחרונות נוצרה תחרות עזה בין החברות המספקות שירותי השכרת רכב לחתונה.

השכרת רכב ונהג – להתפנק עד הסוף

ביום החתונה, שאמור להיות היום המרגש ביותר בחייכם, הדבר האחרון שאתם צריכים לעשות הוא לנהוג. גם אם אתם נהגים מצוינים וגם אם אתם לא מתכוונים לשתות אלכוהול, קחו בחשבון שכמות האדרנלין שתזרום בעורקים שלכם תהיה גבוהה במיוחד ולכן טוב תעשו אם תשאירו את מלאכת הנהיגה למישהו אחר. אנחנו מרשים לעצמנו להאמין שהן בני המשפחה הקרובים והן החברים הטובים יריבו על הזכות להסיע אתכם לחתונה, אבל העצה שלנו בנושא זה היא ללכת עם הפינוק עד הסוף ולשכור בנוסף לרכב גם נהג פרטי.

עליכם לקחת בחשבון שגם החברים ובני המשפחה שלכם יתרגשו מאוד ביום החתונה ולכן יש לתת עדיפות לאדם שלא קשור אליכם רגשית. מעבר לכך, מומלץ תמיד להסתמך על איש מקצוע הנוהג להסיע אנשים חשובים למחייתו. אם לא די בכך, הרי שאין דבר המשדר יוקרה יותר מנהג פרטי המכיר את הגינונים הרלוונטיים ואת כללי הטקס על בוריים. במילים פשוטות, אם אתם באמת רוצים להתפנק וללכת על כל הקופה מבחינת יוקרה וסטייל, הרי שנהג פרטי הוא המרכיב האחד שחסר לכם כדי להשלים את התמונה.

כדאי לקרוא:
איך לבחור חברה להשכרת רכב?

מתאימים את הרכב לאירוע ולזוג המאושר

כאשר תצללו לעולם של השכרת רכב לחתונה, תגלו חיש מהר שישנו מגוון רחב ביותר של רכבים שבאפשרותכם לשכור ולא תמיד קל לבחור את הרכב המתאים ביותר למשימה. כדי לבחור את הרכב המושלם, יש בראש ובראשונה לאפיין את הצרכים שלכם וניתן לעשות זאת באמצעות מענה על כמה שאלות פשוטות. להלן כמה מהן על קצה המזלג:

  • האם אתם מתכוונים לערוך את החתונה בשטח הררי, בחוף הים או בכל אזור המאופיין בתנאים מאתגרים או שמא אתם מתכוונים להתחתן בגן אירועים בעל גישה נוחה?
  • האם תרצו להגיע בגפכם לחתונה או שאולי תשמחו שיחד אתכם ברכב ישהו גם כמה חברים קרובים?
  • האם ישנו מוטיב מסוים המאפיין את החתונה שברצונכם להתאים לו את הרכב הנכון ביותר? (ישנן למשל חברות שישמחו להשכיר לכם רכבי אספנות יוקרתיים לטובת האירוע המרגש.
  • האם אתם זקוקים לרכב אחד או יותר? (ישנם זוגות שמעדיפים להגיע בנפרד כדי שלא להתראות עד החופה).

דואגים לרכב השכור מספיק זמן מראש

הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה הוא שתפנטזו על רכב מסוים, רק כדי לגלות שהוא פשוט לא זמין עבורכם מכיוון שזוג אחר הקדים אתכם ושכר אותו לטובת החתונה שלו. כדי למנוע מצב לא נעים שכזה, עליכם לשריין את הרכב כמה שיותר זמן מראש. זכרו כי לרכבים הפופולאריים יש לא אחת רשימות המתנה לא קצרות כלל ולכן הקפידו על הכלל העתיק: יפה שעה אחת קודם.

השכרת רכב לחתונה מהחברה הוותיקה והמובילה בישראל

לקבלת פרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת סאן קאר, המחזיקה בניסיון של יותר מארבעה עשורים בתחום השכרת הרכב. אנשי המקצוע של החברה זמינים עבורכם בטלפון מספר *2021 (מכל טלפון נייד או נייח) וישמחו לעמוד לשירותכם.