035237017
התקשרו אלינו 2021*

אודות סאן קאר

החזון: ״הלקוח הוא האדם החשוב ביותר בעסק שלנו״

חברת Suncar, הוקמה ב-1973 על ידי ג’רר ודליה גדיש, ומנוהלת מזה מספר שנים על ידי בנם אייל גדיש, כדור המשך, מתוך כוונה לשמר את הייחודיות בשירות אישי וחם, יחד עם העסקת מיטב אנשי המקצוע בישראל. Suncar הינה החברה הוותיקה ביותר בישראל בענף ליסינג, השכרה, טרייד אין ומכירת כלי רכב חדשם ויד שנייה. הרשת מונה 5 סניפים :חולון, תל אביב, חיפה, ירושלים ונתניה.

לחיפוש הסניף הקרוב לביתך >>

 

לפני שנים רבות, למדנו כחברה את החשיבות של צוות מוכשר, נאמן ובעל מוטיבציה לשרת את קהל הלקוחות שלנו בכל אספקט – בטח כאשר מדובר בהחלטה חשובה כמו רכישת רכב. אנו מתגאים בסטנדרט השירות הגבוה, המיושם בכל סניפי הרשת, שהוא ערך עליון שחרוט על דגלינו מהיום הראשון של החברה. המייסד, ג’רר אלי גדיש, תמיד היה מנחה את עובדיו לתת לכל לקוח “שירות של בית מלון”, ולראייה קהל הלקוחות הנאמן של החברה הוא בין הגדולים בישראל.

מאז ומתמיד Suncar הובילה את השוק הישראלי בכל מה שקשור לחדשנות והתאמה אישית ללקוח. כדי שנוכל לתפור לצרכיו של כל לקוח, בין אם עסקי או פרטי, את הפתרון המתאים ביותר יש צורך בחשיבה גמישה. קברניטי החברה היו הראשונים שהביאו לישראל את המיני-ליסינג, מנוי ימים חכם, ליסינג תפעולי גמיש ועוד. אם אתה מעוניין לרכוש או להשכיר רכב – יש לנו את התכנית המושלמת בשבילך!

קראו עוד: ליסינג תפעולי | ליסינג מימוני | ליסינג פרטי |  בלוג סאן קאר

about.php