התקשרו אלינו 2021*

אודות סאן קאר

החזון: ״הלקוח הוא האדם החשוב ביותר בעסק שלנו״

חברת Suncar, הוקמה ב-1973 על ידי ג’רר ודליה גדיש, ומנוהלת מזה מספר שנים על ידי בנם אייל גדיש, כדור המשך, מתוך כוונה לשמר את הייחודיות בשירות אישי וחם, יחד עם העסקת מיטב אנשי המקצוע בישראל. Suncar הינה החברה הוותיקה ביותר בישראל בענף ליסינג, השכרה, טרייד אין ומכירת כלי רכב חדשם ויד שנייה. הרשת מונה 5 סניפים : 2 סניפים ב תל אביב, חיפה, ירושלים ונתניה.

לחיפוש הסניף הקרוב לביתך >>

 

לפני שנים רבות, למדנו כחברה את החשיבות של צוות מוכשר, נאמן ובעל מוטיבציה לשרת את קהל הלקוחות שלנו בכל אספקט – בטח כאשר מדובר בהחלטה חשובה כמו רכישת רכב. אנו מתגאים בסטנדרט השירות הגבוה, המיושם בכל סניפי הרשת, שהוא ערך עליון שחרוט על דגלינו מהיום הראשון של החברה. המייסד, ג’רר אלי גדיש, תמיד היה מנחה את עובדיו לתת לכל לקוח “שירות של בית מלון”, ולראייה קהל הלקוחות הנאמן של החברה הוא בין הגדולים בישראל.

מאז ומתמיד Suncar הובילה את השוק הישראלי בכל מה שקשור לחדשנות והתאמה אישית ללקוח. כדי שנוכל לתפור לצרכיו של כל לקוח, בין אם עסקי או פרטי, את הפתרון המתאים ביותר יש צורך בחשיבה גמישה. קברניטי החברה היו הראשונים שהביאו לישראל את המיני-ליסינג, מנוי ימים חכם, ליסינג תפעולי גמיש ועוד. אם אתה מעוניין לרכוש או להשכיר רכב – יש לנו את התכנית המושלמת בשבילך!

קראו עוד: ליסינג תפעולי | ליסינג פרטי |  בלוג סאן קאר

חיסכון בזמן

במציאות משתנה ודינאמית כמו זו שאנו חיים בה, הזמן שלך חשוב לנו, ולכן אנו מתחייבים לטפל בכל פנייה במהירות האפשרית. סאן קאר משקיעה מאמצים רבים בייעול תהליכים, וצמצום זמני ההמתנה בפניות טלפונית, בקבלת או החזרת רכב וכו'..

זמינות מהירה בוואטסאפ

מוקד שירות לקוחות זמין 24/7 כולל חיבור ישיר למספרי כוננים בשטח, וכן מספר whatsApp ייעודי ובזמינות מיידית, לכל שאלה, קבלת פרטים וביצוע הזמנה בדרך המהירה והנוחה ביותר.

חיסכון בכסף

סאן קאר מתחייבת לפעול בשקיפות מלאה, וזאת כחלק מהגשמת החזון של הובלת חווית השירות בתחומים בה אנו פועלים, כפועל יוצא, גם מדיניות התמחורים אטרקטיבית ותחרותית. צוות המומחים שלנו יעזרו לכם לקבל את ההצעה הכי נכונה לצרכים שלכם, ובכך חוסכים לכם כסף.