035237017
התקשרו אלינו 2021*

השכרת רכב 7 מקומות

בין אם מטרת הנסיעה היא חופשה עם המשפחה המורחבת ובין אם טיול עם חברים, אצלנו בסאן קאר תמצאו את הפתרון האידאלי: שירות של השכרת רכבים בעלי 7 מקומות. מהיום לא תצטרכו לתפוס אוטובוס או להתפצל בכמה רכבים. אנו מעמידים לרשותכם צי שלם של רכבים מרווחים ברמה גבוהה ובמחירים משתלמים. בכך אנו מספקים לכם את הדרך היעילה, הבטוחה והנוחה ביותר לצאת לטיול עם חברים או בני משפחה אהובים בהתאמה לכל צורך או מטרה שלכם.

קרא עוד

אם תהיתם, לרכבים מרווחים יש יתרונות

מתלבטים בין נסיעה ברכב פרטי לבין השכרת רכב 7 מקומות? לפני שאתם מחליטים כדאי שתבחנו את היתרונות:

נוחות מקסימלית

כאשר נוסעים לטיול או לחופשה עם כל בני המשפחה או לחלופין עם החברים, חשוב כי לאוטו יהיה מקום לכל הנוסעים. השכרת רכב 7 מקומות זהו הפתרון האידיאלי למשפחות ולקבוצות גדולות בעיקר כי מדובר ברכבים מאוד מרווחים, בהם ניתן להתרווח בעת הנסיעה, להתנייד בנוחות ממקום למקום וזאת למרות ועל אף העובדה שכולם הביאו גם תיקים וציוד.

חוויה נסיעה משופרת

כולנו יודעים שהדרך היא חלק בלתי נפרד מהטיול וכאשר הדרך משותפת לכלל הנוסעים, אין ספק שחווית הטיול תהיה כמה שיותר משופרת ואיכותית. מלבד מקומות ישיבה גבוהים ואבזור ברמה גבוהה, כל הנוסעים יכולים להתבונן יחד על הנופים, להאזין למוסיקה ולשיר, לשחק משחקי חברה ובעיקר: ליהנות מהאווירה.

שטח אחסון רב

רכבים גדולים מגיעים עם פונקציות מתקדמות כגון מושבים מתקפלים ותא מטען רחב לצורך מקום אחסון גדול יותר. בעוד שרכב ולו חמישה מקומות לא ייתן לכם את המענה המתאים, רכב ולו 7 מקומות בנוי כדי להכיל את כל הציוד של כלל הנוסעים, גם אם מדובר בפרק זמן של כמה ימים. לכן שירותי השכרת רכב 7 מקומות תהיה אידיאלית גם מבחינת האחסון.

אמצעי בטיחות רבים

לא בכל רכב ישנם אמצעי בטיחות מתקדמים, מה שהופך את הנסיעה לפחות בטיחותית עבור המשפחה או החברים. בעזרת שירותי השכרת רכבים תוכלו ליהנות גם מרכב התואם את הצרכים שלכם וכן גם מפתרון חדיש ומתקדם הכולל אמצעי בטיחות רבים ובכך משדרג משמעותית את חוויית הנסיעה שלכם ומאפשר לכולם ליהנות מנסיעה נעימה וכמה שיותר בטוחה.

חיסכון בדלק, לא פחות חשוב

מבין כל ההוצאות הנלוות לחופשה ולטיול, אין ספק כי הדלק זו אחת ההוצאות הגדולות ביותר. ולמרות שמכונית גדולה עשויה לצרוך יותר דלק, בל נשכח שאנו חולקים אותה עם אנשים נוספים, מה גם שהיא מונעת את הצורך בשתי מכוניות ובכך מסייעת לכם לחסוך במידה משמעותית. כמו כן במהלך הנסיעה תוכלו גם להיות שותפים באוכל, בשתייה ובפינוקים.

לקראת סיום: דגשים שחשוב שתדעו

ישנן חברות רבות אשר מציעות שירותים דומים, אך לא בכדי סאן קאר נחשבת לאחת המובילות בתחום השכרת הרכב בארץ. צי הרכבים שלנו עובר טיפולים קבועים ועומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק. בין אם אתם מתכננים לטייל עם המשפחה ובין עם החברים, אנו בסאן קאר עומדים לרשותכם ונשמח להפוך לשותפים שלכם לדרך. בעזרת שירותי השכרת רכב ולו 7 מקומות, תוכלו לשפר את חוויית הנסיעה שלכם במידה משמעותית ולצבור זיכרונות טובים גם מהדרך. לכל אורך הדרך אנו זמינים עבורכם עם מעטפת שירותים נלווים, תוך שמציעים לכם את התכנית המושלמת התפורה במיוחד למידותכם.

רוצים ליהנות מחוויית טיול או חופשה משופרת? השכרת רכב 7 מקומות זהו הפתרון האידיאלי עבורכם. לקבלת פרטים נוספים או הצעת מחיר מפורטת צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.