התקשרו אלינו 2021*

השכרת רכב לחודש

למרות שמרבית האנשים כלל אינם מודעים לכך, עלות ההשכרה של כל רכב מושפעת באופן ישיר ממשך ההשכרה. בזמן שרובינו עסוקים בבחירת הדגם המתאים והיצרן האהוב עלינו, מסתבר שאנו משלמים פי כמה. כדי לעשות לכם מעט סדר בבלאגן ולהכין אתכם לתקופת החגים הקרובה:

משלמים פר יום? בדרך כלל זה יעלה לכם הרבה יותר

רוב הישראלים מעדיפים להשכיר רכב במסלול יומי ולהימנע מהתחייבות ארוכה. הרצון שלנו לחדש את ההשכרה כל יום מחדש, אולי נראית לנו הגיונית. מסלול יומי נחשב למסלול היקר ביותר אשר מוצע על ידי כל חברות השכרת הרכב בעולם. כך שאם אתם זקוקים לרכב לתקופה ארוכה, אתם פשוט חייבים לבחור את המסלול שמתאים לכם.

חושבים לשכור לשבועיים? זה יעלה לכם כמעט כמו חודש

אחת הטעויות הנפוצות שישראלים רבים עושים כאשר הם שוכרים רכב, היא לא לשאול את המוקדן על כל האופציות העומדות בפניהם. ישראלים רבים מעדיפים לשכור רכב לתקופה של שבועיים – שלושה,  מבלי לדעת שתשלום עבור השכרת רכב לחודש  יעלה להם בדיוק אותו הדבר. באופן זה נמנעים מלחץ מיותר ונהנים מרכב חדש שעומד לשירותכם, כמעט כפול מהזמן, ובאותו המחיר.

מדוע זה זול יותר לשכור לחודש

משום שהשכרת רכב לתקופה קצרה מאלצת את חברת ההשכרה להשאיר את הרכב עוד מספר ימים במגרש לצרכי תחזוקה ובקרה – היא נאלצת לגבות מחיר יקר יותר. התיאומים בין מספר גבוה יותר של משכירים והבלאי המצטבר, עלולים אף הם להשתקף בעלות הסופית. בחירה במסלול חודשי מאפשר לחברת ההשכרה לחסוך בלוגיסטיקה רבה ולהציע מחיר משתלם יותר לכל לקוח.

למי מומלץ לשכור רכב לחודש

  • אנשים אשר מחפשים רכב חדש – עבור מי שמחפש לרכוש רכב חדש ורוצה לקבל את ההחלטה הנבונה בלי לחץ של זמן, השכרה לתקופה ארוכה היא אפשרות נהדרת. זהו פתרון איכותי עבור מי שמכר את מכוניתו ואינו רוצה לבזבז כסף על מוניות בזמן שהוא מחפש את הרכב הבא שלו.
  • אנשים שרכבם נמצא במוסך – עבור מי שרכבו נמצא במוסך, השכרת רכב לתקופה ארוכה עשויה להיות פתרון של ממש. הזמנה של חלקי חילוף עלולה לקחת זמן רב ולכן השכרת רכב תהווה אלטרנטיבה איכותית לזמן ממושך.
  • אנשים אשר נמצאים בביקור מולדת – משפחות ויחידים אשר מגיעים משהות ארוכה בחו”ל, עשויים למצוא את עצמם ללא כל אפשרות תחבורה. השכרה של מכונית למשך כל השהות בארץ, תאפשר להם ליהנות מביקור מושלם ועצמאות מלאה.
  • אנשים אשר זקוקים לפתרון תחבורה לחגים – חגי תשרי הם ללא ספק אחת התקופות הכדאיות ביותר להשכרה של רכב לחודש.  הביקורים המסורתיים אצל המשפחה המורחבת עלולים להקשות על מי שאין ברשותו רכב איכותי ומרווח.

מתי בכל זאת שווה לשכור במסלול היומי

למרות היתרונות הכלכליים והחיסכון הכספי המושג דרך השכרת רכב לטווח ארוך, זהו לא הפתרון האולטימטיבי לכלל האוכלוסייה. אנשים אשר זקוקים לרכב ליום – יומיים לטובת סידורים, אינם קהל היעד של המסלול החסכוני הזה. גם אנשים אשר זוכים לרכב מהעבודה עם אפשרות חוקית להשתמש בו בחופשתם  הקרובה, ימצאו את המסלול היומי כמשתלם יותר.

לסיכום, השכרת רכב לחודש היא פתרון משתלם הרבה יותר מהשכרה לטווח קצר. למרות שתשלום פר יום עשוי להיראות מפתה ברגע הראשון, השכרת רכב לתקופה ארוכה יותר תאפשר לכם לצמצם באופן משמעותי את עלויות ההשכרה.