035237017
התקשרו אלינו 2021*

ליסינג פרטי

ליסינג פרטי היא הדרך החדשה של לקוחות לנהוג ברכב חדש, וכיום מהווה סטנדרט בשוק הרכב לצרכן הפרטי בשנים האחרונות. עסקת ליסינג פרטי כוללת תשלום ראשוני והחזר חודשי, ואפשרויות לשדרוג הרכב עם סיום תקופת התשלומים.

ליצירת קשר

איך עסקת ליסינג פרטי עובדת?

עסקת ליסינג פרטי עובדת על בסיס פשוט: במקום לקנות רכב חדש, לקחת הלוואה או להתחייב מראש על סכומים גבוהים, הלקוח יכול לקבל רכב חדש שעליו ישלם באמצעות תשלום מקדמה ותוכנית תשלומים בסכום קבוע צמוד מדד שתיפרס על תקופת זמן מוגדרת מראש.
בסוף תקופת התשלום הלקוח יוכל לבחור האם להחזיר את הרכב ולבחור רכב חדש במסגרת עסקה חדשה או להחזיר את הרכב ללא התחייבות נוספת.

מהם היתרונות של ליסינג פרטי?

היתרון הגדול של ליסינג פרטי הוא שהלקוח לא מושפע מירידת הערך של הרכב, ולא צריך להתמודד עם הרכישה והמכירה של הרכב. ליסינג פרטי מאפשר גמישות, גם בבחירת הרכב ומגוון הדגמים שהחברה יכולה להציע, וגם באפשרות להחליף אותו בסוף תקופת הליסינג. יתרון נוסף של הליסינג הוא האפשרות להתאים את סכום המקדמה ואת תקופת התשלומים בהתאם לכל אחד באופן ייעודי, כך שהלקוח ימצא את העסקה המשתלמת ביותר עבורו.

1 |

מבחר גדול של רכבים

2 |

הלקוח לא מושפע
מירידת הערך של הרכב

3 |

50 שנות ותק

4 |

נרשמת כהוצאה מוכרת

5 |

אין התעסקות בקנייה ובמכירת הרכב

מה ההבדל בין ליסינג פרטי לתפעולי?

ליסינג פרטי מיועד ללקוחות פרטיים ועסקיים שמעוניינים ברכבים בעלי נסועה נמוכה של עד 20,000 ק"מ לשנה, בעוד שליסינג תפעולי מתאים לחברות ועסקים בעלי נסועה גבוהה יותר שמעוניינים להחזיק רכבים מטעם החברה. ליסינג תפעולי מיועד למי שרוצה לספק מספר רכבי חברה לעובדים , וקבלת שירות מלא הנוגע לתפעול, תחזוקה, ביטוחים, מוקד טלפוני זמין ושירותי דרך 24/7 בזמן חירום.

מה אנחנו מציעים בתוכנית ליסינג פרטי ב-Suncar?

עסקת ברזל

במסלול “ברזל” התשלום החודשי הינו על החכרת הרכב מסאן קאר בלבד, כאשר העלויות השוטפות אינן כלולות, ביטוח,טיפולים אגרת רישוי ,תחזוקה וכו’.

עסקה במסלול "ראש שקט" הכוללת כיסוי ביטוחי וטיפולים

בעסקה זו הלקוח משלם תשלום חודשי נוסף עבור הכיסויים הבאים:
– ביטוח חובה וכיסוי ביטוח מקיף לכל נהג מעל גיל 23 עם שנתיים רישיון
– טיפולים עפ”י הוראות יצרן ללא מגבלה
– החלפת בלמים
– רכב חליפי מהשעה 17:00 ובתקלות משביתות
– 4 צמיגים

מבצעי הליסינג שלנו

  • מאזדה 2 דינאמיק
  • BYD Dolphin comfort חשמלי
  • מאזדה CX3 זום 1.5 אוט'
  • קיה סלטוס 2.0 אוט' URBAN
  • קיה פיקנטו LX אוט 1.0 אוט'
1410 + מע״מ

מחיר מחירון 116000

|

לעסקת ליסינג פרטי כולל 20,000 ק"מ בשנה,מקדמה 8900 ש"ח.חבילת שירות מלאה הכוללת ביטוח חובה,מקיף, טיפולים לפי מפרט יבואן, סט צמיגים ומצבר בתוספת 439 ש"ח לחודש.בכפוף לועדת אשראי, לא כולל אגרת רישוי וצבע מטאלי. עד גמר המלאי .ט.ל.ח

2093 + מע״מ

מחיר מחירון 143990

|

לעסקת ליסינג פרטי כולל 20,000 ק"מ בשנה,מקדמה 8900 ש"ח.חבילת שירות מלאה הכוללת ביטוח חובה,מקיף, טיפולים לפי מפרט יבואן, סט צמיגים ומצבר בתוספת 457 ש"ח לחודש.בכפוף לועדת אשראי, לא כולל אגרת רישוי וצבע מטאלי. עד גמר המלאי .ט.ל.ח

1804 + מע״מ

מחיר מחירון 133900

|

לעסקת ליסינג פרטי כולל 20,000 ק"מ בשנה,מקדמה 8900 ש"ח.חבילת שירות מלאה הכוללת ביטוח חובה,מקיף, טיפולים לפי מפרט יבואן, סט צמיגים ומצבר בתוספת 486 ש"ח לחודש.בכפוף לועדת אשראי, לא כולל אגרת רישוי וצבע מטאלי. עד גמר המלאי .ט.ל.ח

2072 + מע״מ

מחיר מחירון 161900

|

לעסקת ליסינג פרטי כולל 20,000 ק"מ בשנה,מקדמה 8900 ש"ח.חבילת שירות מלאה הכוללת ביטוח חובה,מקיף, טיפולים לפי מפרט יבואן, סט צמיגים ומצבר בתוספת 503 ש"ח לחודש.בכפוף לועדת אשראי, לא כולל אגרת רישוי וצבע מטאלי. עד גמר המלאי .ט.ל.ח

999 + מע״מ

מחיר מחירון 96900

|

לעסקת ליסינג פרטי כולל 20,000 ק"מ בשנה,מקדמה 8900 ש"ח.חבילת שירות מלאה הכוללת ביטוח חובה,מקיף, טיפולים לפי מפרט יבואן, סט צמיגים ומצבר בתוספת 436 ש"ח לחודש.בכפוף לועדת אשראי, לא כולל אגרת רישוי וצבע מטאלי. עד גמר המלאי .ט.ל.ח

שאלות נפוצות

עסקת ליסינג פרטי מתאימה לאנשים שרוצים לרכוש רכב, אך אין באפשרותם לקנות רכב חדש או רכב יד שנייה, או לממן את הרכישה בעזרת הלוואה מהבנק. עסקת ליסינג פרטי גמישה יותר ומוצעים בה מגוון פתרונות מימון נוחים לטווח הארוך.

בליסינג פרטי לרוב החברה נותנת ביטוח על תקלות שמתעוררות ברכב לאחר ביצוע העסקה. כמו כן, אם מדובר ברכב שנעשה בו שימוש לפני כן, הוא יעבור טיפול ושיפור ע"י החברה. לעומת זאת, ברכב יד שנייה מאדם פרטי יכולות להתגלות תקלות לאחר ביצוע העסקה, והאחריות על התיקון היא על הקונה.

צור קשר

השאירו פרטים והיועצים שלנו יצרו אתכם קשר

רכב נבחר:

leasing-privat.php