035237017
התקשרו אלינו 2021*

השכרת רכב מסחרי

הצורך ברכב מסחרי עלול לעלות מסיבות רבות ומגוונות. אולם כאשר מדובר בצורך חד פעמי או זמני, אין טעם לרכוש רכב, במיוחד כאשר ניתן לעשות שימוש בשירותיה של חברה מקצועית להשכרת רכבים מסחריים. כבר מעל 40 שנה שאנו בסאן קאר מספקים שירותי השכרת רכב מסחרי, והמוניטין שלנו נסמך על שורה של לקוחות מרוצים. אנו מעמידים לרשותכם מבחר גדול ומרשים של רכבים המתאימים לכל צורך ומטרה, כל שכן, לכל סוג של הובלה, תוך שדואגים לספק מענה לכל הצרכים האישיים והמקצועיים ומאפשרים לכם לבחור את הרכב המסחרי המושלם לביצוע המשימה.

קרא עוד

מהם הדגשים עליהם יש להקפיד בעת השכרת טנדר או רכב מסחרי?

הצורך משתנה בהתאמה לצרכי העסק או החברה, מה שמשפיע על סוג הרכב הנדרש לנו לביצוע המשימה. יש הבדל ניכר בין רכב אשר עתיד להתאים לכמה משימות לבין רכב שתפקידו להתאים למשימה אחת בלבד. לכן אחד הדברים החשובים ביותר בעת פניה לשירותי השכרה הוא להבין את המטרה שלשמה אנו זקוקים לשירות זה, ולו רק כדי לבחור את סוג הרכב הנכון. לאחר מכן יש לוודא כי לחברת ההשכרה ישנו מגוון רחב של רכבים בגדלים שונים, כדי שנוכל למצוא בדיוק את המענה המתאים.

מהו התקציב שעומד לרשותכם?

שאלה נוספת אותה עליכם לשאול את עצמכם היא מה גודלו של התקציב שעומד לרשותכם. ישנם הבדלים שונים בין המחירים, גם בשל העובדה כי קיים הבדל בין סוגי הרכבים המוצעים להשכרה. באופן כללי מומלץ ליצור קשר עם הצוות המקצועי של החברה על מנת שתוכל להציע לכם את הפתרון המתאים הן לצרכים המסחריים שלכם והן לתקציב שעומד לרשותכם. כמובן שייעוץ יהיה אופציה מועדפת גם כאשר ברצונכם להשיג חיסכון מקסימלי. ישנם רכבים חסכוניים בדלק ועל כן בחירה בהם יכולה להקטין את ההוצאות שלכם במידה משמעותית.

הגודל כן קובע

בחברת סאן קאר אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של רכבים מסחריים וטנדרים ולהם נפח מטען שונה, לצד רכבים בהם הדגש מושם על רווחתם של הנוסעים. לכן במידה ואתם זקוקים לרכב כדי להעביר מטען גדול ממקום למקום עליכם לבחור את הדגם המתאים לכך ביותר, היות ואין סיבה שתשלמו עבור רכב גדול כאשר ברצונכם להעביר מטען קטן ויכולים להעזר בהשכרת רכב סטנדרטי. אותו הדבר לגבי הנוסעים. במידה והשימוש ברכב הוא למטרת הובלת נוסעים ממקום למקום, חשוב לבחור דגם ובו מושם דגש על הנוחות והרווחה של הנוסעים במהלך הנסיעה ואולי להעזר בשירות השכרת רכב 7 מקומות.

אפשרות נוספת לשינוע מטען – השכרת טנדר

אם אתם לא זקוקים לרכב מסחרי בעל נפח מטען גדול, תוכלו לבחור באפשרות טובה לא פחות: השכרת טנדר. יש כמה וכמה סוגי טנדרים שעשויים לתת לכם מענה ראוי לצרכים שעבורם אתם זקוקים לרכב מסחרי, בין אם מדובר בטנדר קטן, טנדר גדול שיסייע לכם לשאת משקל גבוה, טנדר פתוח או אפילו רכב 4*4 שמותאם להעברת מטען בשטחים שאינם סלולים.

הבטיחות: במקום הראשון

נהיגה ברכב מסחרי שונה מנהיגה ברכב פרטי ולכן בעת השכרת רכב מסחרי חשוב לשים דגש גם על הפן הבטיחותי. היות וישנם דגמים שונים של כלי רכב מסחריים, קיימים הבדלים גם בנושא הבטיחות ועליכם לשים לב למרכיבי הבטיחות המשתנים מרכב לרכב. יותר מכך, היות וגם הצרכים שלכם משתנים כדאי ורצוי לבדוק את נושא הביטוח על מנת להבטיח כי הוא מעניק את הכיסוי המתאים ביותר.

היתרונות של סאן קאר

לאחר שבחנו את המשתנים המשפיעים על השכרת רכבים מסחריים, חשוב שנבחר בחברה המתאימה. אנו בסאן קאר מזמינים אתכם ליהנות מכל היתרונות שהפכו אותנו למובילים בתחום, ביניהם:

  • אמינות – לכל אורך הדרך אנו נהיה העוגן שלכם. שירות הלקוחות שלנו זמין עבורכם סביב השעון ונותן מענה לכל בעיה, תקלה או שאלה.
  • מקצועיות וניסיון –אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומנוסה אשר יסייע לכם לממש את הצרכים המדויקים של העסק שלכם ויידע להתאים לכם את הרכב המסחרי המושלם.
  • מבחר –בסאן קאר תמצאו מבחר גדול של רכבים מסחריים, מבחר אשר מבטיח התאמה טובה יותר לכל צורך או מטרה.

אנו כאן עבורכם ולמענכם. מעוניינים בהצעת מחיר עבור שירותי השכרת רכב מסחרי? צרו עמנו קשר לפרטים נוספים.