035237017
התקשרו אלינו 2021*

תקנון ותנאי ההשכרה

יום השכרה הנו 24 שעות. כל שעת איחור תחויב בשליש מהמחיר היומי. המחירים הנם בש”ח כוללים מע”מ ,כיסוי ביטוחי, 200 ק”מ ליום או 2000 ק”מ לחודש. כל רכבי סאן-קאר הנם רכבים ללא עישון ואסורה כניסת בעלי חיים לרכבים.

פרטי השוכר והשימוש ברכב

השוכר יציג תעודה מזהה וכרטיס אשראי על שמו , עם מסגרת אשראי מספקת לעסקה. הנהג(ים) יציג(ו) לחברה רישיון נהיגה בתוקף מעל שנה ותק, ויישאו בעלויות המתאימות בהתאם לגיל ו ותק הרשיון, בכל מקרה לא ניתן להשכיר רכב עם ותק של פחות משנה. השוכר לא יצא עם הרכב מחוץ לגבולות מדינת ישראל לרבות הרשות הפלשתינית. השוכר לא ימסור את מפתחות הרכב לצד שלישי למעט נהג מאושר ורשום בחוזה ההשכרה,וידאג לנעול את הרכב ולשמור על המפתחות. למידע נוסף אודות מי רשאי לנהוג בישראל עם רישיון זר

מע”מ

הצעת המחיר המצורפת בש”ח כוללת מע”מ (למעט הצעות לליסינג תפעולי).המחירים ב -$ פטורים ממע”מ אך ורק לתיירים ודיפלומטים עם וויזה B2 B3 או B4 בתוקף. השכרת רכב מסחרי לתיירים חייבת במע”מ עפ”י חוק.

פיקדון ובטחונות

בעת קבלת הרכב השוכר מתבקש להציג כרטיס אשראי על שמו בלבד. הכרטיס חייב להיות עם ספרות בולטות ומסגרת אשראי מתאימה (בהתאם לקבוצת הרכב ותקופת השכירות).לא תתאפשר השכרת רכב במזומן או עם כרטיס אשראי אלקטרוני (דביט קארד). כרטיס אשראי זה ישמש כבטוחה לכל סכום אשר השוכר יהיה חייב בגין ההשכרה והנלוות אליה.

תוספות

תוספות מסירה והחזרת הרכב בנתב”ג בשעות המשרד אינן כלולות בהצעת המחיר. תוספת עבור נהג נוסף על פי מחירי האתר, החל מהנהג השני. (על כל נהג להפקיד כרטיס אשראי לביטחון בתחנת ההשכרה).מסירה / החזרה מיוחדת : 14ש”ח לק”מ מסניף Suncar הקרוב ולא פחות מ 150 ש”ח,החזרה בסניף שונה מסניף הלקיחה תוספת של 120 ש”ח .תוספת ביטוח נהג צעיר(21-23) או בגילאים 18-21 עם ותק של רישיון נהיגה מינימום שנה,או נהג חדש ( בין שנה לשנתיים ותק) יחויייבו על פי מחירון האתר.

דלק

אנו ממליצים להחזיר את הרכב מלא דלק כפי שהתקבל ע”מ למנוע חיוב שרות תדלוק, תוספת של 20% ממחיר הדלק המפורסם במשרד האנרגיה.

כבישי אגרה ועבירות תנועה/חנייה

נסיעה בכביש אגרה כרוכה בתשלום עפ”י מפעיל חיצוני , בתוספות דמי טיפול של 45 ש”ח. אנו ממליצים לשלם דוח”ות חנייה ומשטרה מיד עם קבלתם, על מנת להימנע מגביית דמי טיפול בסך 120 ש”ח.

ביטוח

כל כלי הרכב של Suncar מבוטחים עפ”י חוק בביטוח חובה וצד ג’ וכפופים להשתתפות עצמית בין 2000 ל 5000 ש”ח + מע”מ,בהתאם לקבוצת הרכב. מובהר בזאת , כי השתתפות עצמית חלה על כל מוקד נזק בנפרד. השוכר יישא במלוא עלות נזקי מרכב תחתון וצמיגים. הביטוח אינו חל על חפצים אישיים ותקף בגבולות מדינת ישראל בלבד.SUPER-CDWW – ניתן לרכוש כיסוי ביטוח המבטל את ההשתתפות העצמית הראשונה ובהתאם לתנאי החוזה. שאל את נציגנו לפרטים נוספים .

שעות פעילות

ימי א’ עד ה’ : מ-08:00 עד 17:00 ימי ו’ וערבי חג: מ-08:00 עד-13:00 שירותי דרך יינתנו 24 שעות ביממה. הסניפים סגורים בשבתות וחגי ישראל. ישנה אפשרות איסוף והחזרת הלקוח מ/אל שדה התעופה בן-גוריון: שאל את נציגנו .

הזמנות וביטולים

חברת Suncar שומרת לעצמה את הזכות לשדרג את ההזמנה מקבוצת הרכב המבוקשת על-פי זמינות כלי הרכב. לאחר ביצוע הזמנת רכב דרך האתר ,מוקד ההזמנות יצור קשר לאישור סופי של ההזמנה.Suncar אינה מתחייבת לכבד כל פנייה שקיבלה דרך האתר. ביטול ההזמנה : ביטול בהודעה מוקדמת ע”י כל צד של 3 ימי עסקים הקודמים לתאריך הזמנת הרכב ללא חיוב. דמי ביטול בהודעה של פחות מ-3 ימים יחויב ביומיים של השכרה ע”פ הצעת המחיר .ביטול הזמנה של אותו יום או אי-הופעה של הלקוח לקבלת הרכב שהוזמן,יגרור חיוב עבור כל תקופת ההזמנה עד שלושה ימי שכירות לפי מחירון החברה. איחור: במקרה של הזמנה טלפונית או הזמנה ללא חתימת הלקוח, Suncar תשמור את הזכות לבטל את ההזמנה ללא פיצוי וללא הודעה במקרה של איחור מעל שעה מעבר לשעת ההזמנה.

terms.php