035237017
התקשרו אלינו 2021*

איך לבחור חברת השכרת רכב

מטבע הדברים, ככול שהמבחר מסנוור יותר, כך הקושי לבחור את המוצר הנכון, גדול יותר. זוהי הסיבה בגינה רבים מתקשים לבחור את חברת השכרת הרכב שלהם. אם גם אתם מתלבטים בנוגע לחברה הנכונה, הגעתם למקום הנכון. במאמר שלפניכם נפרט אודות מספר נקודות שחשוב לשים אליהן לב כאשר באים לבחור חברת השכרת רכב.

כמות הסניפים ומיקומם

אחת הטעויות הנפוצות ביותר שעושים אלו המחפשים חברת השכרת רכב, באה לידי ביטוי בבחירת החברה המתפעלת את הסניף הקרוב ביותר למקום המגורים שלהם. מדובר בטעות כיוון שלא תמיד הסניף הקרוב ביותר אליכם משתייך לחברה אמינה ושירותית בעלת מוניטין, ולא תמיד תקבלו את הדיל הכי טוב. כדאי תמיד לברר על פריסת הסניפים, כך תוכלו ליהנות מגמישות רבה יותר בכל הקשור להחזרת הרכב.

שנות הוותק של החברה

חברה ותיקה הפועלת כבר מספר עשורים בתחום הרכב, היא גם חברה אמינה. אמנם ישנן גם חברות צעירות יחסית, המספקות שירות לעילא ולעילא, אך כמו בכל תחום אחר, גם בתחום השכרת הרכב, הניסיון משחק תפקיד חשוב מאוד. חברה ותיקה כבר יודעת היטב מה בדיוק הלקוחות מחפשים וכיצד לספק את השירות הטוב ביותר ולעומת זאת חברה צעירה, עדיין צריכה ללמוד כיצד הדברים עובדים וכיצד להתנהל בצורה האולטימטיבית מול הלקוח. במילים פשוטות, מומלץ לתת עדיפות לחברת השכרת רכב, שלא צריכה לצבור ניסיון בתחום, על חשבונכם.

מבצעים אטרקטיביים

הואיל והתחרות בענף השכרת הרכב בישראל נמצאת בזמן האחרון בשיאה, שוכרי הרכבים יכולים ליהנות משפע של מבצעים אטרקטיביים והנחות משמעותיות. כמו כן ישנם מסלולי השכרה מעניינים שייתכן שלא נחשפתם אליהם עדיין. כך לדוגמה, חברת Suncar מציעה ללקוחותיה להצטרף לשירות מנוי ימים ולשלם מראש עבור 30 ימי השכרה בתעריף משופר ולנצל את הימים לפי הצורך ללא הגבלות, מתאים מאוד לשוכרים באופן קבוע ו”לסגור” מחיר פיקס ולהזמין בקלות מול תחנת השירות הקרובה עליכם. כאשר אתם משוחחים עם נציגי השירות של החברה, התעניינו בנוגע למבצעים המוצעים לכם, שכן לא אחת מידת האטרקטיביות של המבצעים השונים היא זו שתכריע את הכף לכאן או לכאן.

גודל צי הרכבים

נקודה נוספת שחשוב לשים אליה לב, היא גודלו של צי הרכבים, שכן הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה זה שתגיעו לסניף הקרוב למקום המגורים שלכם ותגלו לאכזבתכם שלא נותרו עוד רכבים במגרש. בנוסף, חשוב לשים לב למגוון הרכבים שמחזיקה החברה. אולי היום אתם זקוקים בסך הכול לרכב קטן לנסיעה בעיר, אבל בהחלט ייתכן שביום אחר תזדקקו לרכב גדול יותר כדי לנסוע לחופשה עם המשפחה ואפילו מיניואן למשפחה מרובת ילדים או סתם להתפנק בג’יפון עם תא מטען גדול. השאיפה היא כמובן לשכור רכבים מאותה החברה שאתם כבר מכירים וסומכים עליה אי לכך, מומלץ מאוד לבחור מראש בחברה המחזיקה צי גדול ומגוון של רכבים להשכרה.

כמה זה עולה לנו

מן הסתם לא ניתן לסיים את המאמר בלי להתייחס לסוגיית המחיר. כולנו מוצאים את עצמנו מוקסמים מכל אותן מודעות פרסומת המבשרות באותיות קידוש לבנה, כי באפשרותנו לשכור רכב ליום שלם עבור פחות מ-100 שקלים. כאשר מבצעים סקר שוק ומשווים מחירים, חשוב להבין מה זה כולל ומתי זה רלוונטי.

אצלנו בסאן קאר ניתן להזמין רכב מיני ידני עד 100 ק”מ ב 89 ש”ח ליום, למי שזה מתאים המבצע תקף ברוב ימות השנה. כדאי להזמין מראש

במידה וישנו חשש שזה עלול לא להתאים לצרכי הנסיעה כדאי להתעניין במבצעים נוספים.
לאור זאת, כאשר אתם נחשפים למבצע חשוב לברר מה בדיוק הוא כולל ומה לא (כמות קילומטרים, נספר מושבים, ביטוח ועוד).