035237017
התקשרו אלינו 2021*

השכרת רכב לטווח ארוך: כל מה שחשוב לדעת

רבים האנשים שחושבים כי השכרת רכב זהו שירות המתאים רק עבור נסיעות תיירותיות לפרקי זמן קצרים, אולם, במקרים רבים שירות זה משמש אנשים בארץ ובחו”ל גם לטווח הארוך, לתקופות של מספר שבועות, חודשים ולעיתים אף שנים (במקרה זה מומלץ לבחון שירותי ליסינג). השיטה של השכרת רכב לטווח הארוך בעצם מאפשרת ליהנות מכל היתרונות של רכב שכור, עם מידת גמישות מרבית והתאמה מלאה לכל הצרכים שלכם באופן אישי. בחברת סאן קאר אנו מתמחים במתן פתרונות מלאים בתחום השכרת רכבים, גם כאשר מדובר בטווח הארוך ולכל מטרה בה תחפצו.

קרא עוד

הפער בין ליסינג לבין השכרה לטווח ארוך

במהלך החיים לא פעם אנו נתקל במצבים בהם נזדקק לרכב באופן זמני, כאשר מאידך, נרצה להימנע מלהיכנס לחוזה מחייב של ליסינג לשלוש שנים כפי שמקובל בענף. בדיוק בנקודה זו שירותי השכרת רכב לטווח הארוך נותנים את המענה האופטימלי ללקוחות רבים ולשפע של צרכים ושימושים. מדובר באפשרות אשר בעזרתה ניתן להחזיק רכב איכותי ומתוחזק לתקופה זמנית לפרק זמן העולה על כמה ימים ויכול להגיע עד לשנה ועל כן אינה דורשת הוצאה גדולה או התחייבות פיננסית. אין ספק כי מדובר באופציה יעילה שמספקת חברת ההשכרה ללקוחות בארץ ובחו”ל.

ומה כלול?

אז נכון, השכרה לטווח ארוך דומה במעט לעסקת ליסינג, אולם אי אפשר להתעלם מכך שיש בין שני השירותים גם לא מעט הבדלים. הראשון הוא פרק הזמן של השכירות. בעוד שלרוב חוזה ליסינג נחתם לשלוש שנים, כאן מדובר בפרק זמן יותר קצר של כמה שבועות ועד לשנה בלבד. כמו כן, בעת השכרת רכב לטווח ארוך התשלום מתבצע באופן חודשי לאורך תקופת ההשכרה ומלבד דלק, הוא כולל הכל, לרבות ביטוחים, טסט, אגרה, טיפולים שגרתיים, תיקונים ואת אחזקת הרכב על כל הכרוך בכך. למעשה כל האחריות על אחזקת הרכב מוטלת על החברה כאשר באחריותו של הנהג לשמור על הרכב, למלא דלק ולנהוג בבטחה. אין ספק כי מדובר במודל נוח ומאוד חסכוני, בהשוואה לתפעול ואחזקת רכב פרטי.

כמה יעלה השירות?

כאמור שירותי השכרת רכב לטווח הארוך מציעים טווח רחב של מחירים. ההבדלים בין המחירים נובעים כמובן מסוג הרכב הנבחר (רכב יוקרה יעלה כמובן יותר מרכב סטנדרטי) וכן מאורכה של תקופת ההשכרה. אי לכך, רגע לפני שבוחרים ברכב מסוים מומלץ לבדוק את פערי המחירים ולמצוא עסקה אטרקטיבית אשר תשרת אתכם נאמנה. יש לציין שככל שזמן ההשכרה יהיה גבוה יותר וכלל שעלותו החודשית של הרכב תהיה נמוכה, כך תוכלו להשיג עסקה כמה שיותר משתלמת. זאת לצד מחירים משתלמים מלכתחילה מטעם חברת ההשכרה.

לכמה זמן אפשר לשכור את הרכב?

ניתן לשכור רכב לכל תקופה שתרצו, בתיאום מראש מול חברת ההשכרה. התשלום ישתנה כמובן בהתאם לתקופה אותה תקבעו, וייתכן שזה יהיה משתלם יותר לשכור את הרכב לתקופה ארוכה מאשר לתקופות קצרות.

אצלנו תוכלו לבצע השכרת רכב לחצי שנה!

למה אנחנו?

השכרת רכב לטווח ארוך זהו פתרון אידיאלי עבור שלל מצבים, לרבות לאנשים שמכרו את רכבם וחושבים מה לעשות הלאה, או כאלו שמחכים להגעתו של רכב חדש. כמו כן פתרון זה נותן את המענה המושלם לאנשי עסקים שהגיעו לתקופה ארוכה יחסית מחו”ל ולכל אדם שזקוק לניידות ומסיבה זו או אחרת, אין לרשותו רכב פרטי. אולם כדי ליהנות מכל היתרונות הנלווים לשירות יש לבחור בחברה איכותית אשר תציע לכם את מיטב השירותים בתחום. אנו, בסאן קאר, לא רק מעמידים לרשותכם צי רכבים מגוון ואיכותי במחירים משתלמים, אלא גם שלל שירותים נוספים כמו חילוץ וגרירה, שירות לקוחות סביב השעון וכן יחס אישי כבר למן היום הראשון.

באפשרותכם להזמין כבר עכשיו את הרכב המתאים ביותר לצרכים שלכם לטווח הרחב. כמובן שאנו כאן עבורכם במידה ואתם זקוקים לייעוץ והכוונה בדרך לבחירה הנכונה!


default