035237017
התקשרו אלינו 2021*

כל הסיבות לרכוש רכב 0 ק”מ מליסינג

קניית רכב חדש היא בהחלט הוצאה גדולה, אבל היא לא חייבת להיות. על ידי קנייה של רכב מחברת ליסינג ניתן לחסוך הרבה מאוד כסף ולקבל רכב חדש עם אחריות מלאה. הנה כל הסיבות שגורמות ליותר ויותר ישראלים לקנות רכב מליסינג ולהתרחק מאולמות התצוגה של היבואניות הגדולות.

חסכון של כ-% 15 בממוצע

רכישת רכב 0 ק”מ מחברה להשכרת רכבים תאפשר לכם לקבל רכב חדש ולחסוך כ-15% מהמחיר הרשמי שלו. בלי לוותר על האפשרות לקבל רכב מהניילונים, בלי להתפשר על מכונית יד שנייה ובלי לנסות לערוך משא ומתן מייגע עם נציגי המכירות. ביצוע של החלטה אחת פשוטה, תאפשר לכם לחסוך עשרות אלפי שקלים ולדעת שעשיתם את העסקה המשתלמת ביותר.

אחריות מלאה של שלוש שנים

קנייה של מכונית אפס קילומטר מחברת הליסינג אינה גורעת מהאחריות המלאה שמגיעה לכם. כל קנייה של רכב חדש תזכה אתכם באחריות למשך שלוש שנים ובטיפולים שוטפים על חשבון היבואן. האחריות שניתנת לכם זהה באופן מלא לאחריות שתקבלו מהיבואן הרשמי – כך שאתם יכולים להיות בטוחים שבשלוש השנים הראשונות לא תאלצו לשלם דבר.

0 קילומטרים – אתם הראשונים שתנהגו על המכונית

0 קילומטרים מבטיחים לכם שאתם תהיו הראשונים שתזכו לנהוג על הרכב החדש שלכם. בלי להתעסק עם בלאי מצטבר או עם צבע שכבר הספיק לדהות מהשמש, ברגע שעל צג השעונים אתם רואים את הספרה אפס, אתם יכולים להיות רגועים שעשיתם את הבחירה הנכונה ושאתם זוכים ליהנות ממכונית חדשה.

זמני אספקה מהירים יותר מכל יבואן

בניגוד להזמנה של רכב אצל היבואניות והמתנה מורטת עצבים עד להגעת המכונית לארץ, קניית רכב 0 ק”מ מליסינג תאפשר לכם לנהוג עליו באופן מהיר במיוחד. משום שהרכב נמצא כבר בארץ, הוא זמין לכם בזמן קצר. במילים אחרות: קניה של רכב מליסינג תאפשר לכם לקבל רכב חדש בתוך מספר ימים מרגע שבצעתם את הקנייה.

אפשרויות מימון מגוונות

אחד היתרונות הגדולים ביותר בקנייה של רכב 0 קילומטר מחברת ליסינג טמונה באפשרויות המימון המגוונות אשר עומדות בפניכם. כיום אין כל צורך להגיע עם מלוא הסכום לאולמות התצוגה וניתן ליהנות מפתרון מימוני שמתאים במיוחד לצרכים שלכם. ניתן לפרוס את התשלומים באופן שמתאים לכם וליהנות מחוויית נהיגה מושלמת – בלי לשבור את מסגרת התקציב.

שמירה על ערך המכונית

רכישה של רכב 0 קילומטרים מאפשר לכם לשמור על הערך של המכונית שלכם לתקופה ארוכה ולמכור אותו בחזרה אל חברת הליסינג או אל השוק הפתוח. שמירת הערך בולטת במיוחד אל מול הנתונים של יבואני הרכב. רק לצורך המחשה: רכב שנקנה אצל יבואן רשמי עלול לספוג ירידה של בין 30-50% בתוך מספר שנים בלבד.

חסכון בהוצאות הדלק ובמחיר הביטוח

החיסכון הכלכלי לא נגמר בעלות המכונית, הוא ממשיך גם בהפחתה בעלויות הדלק ובהוצאות הביטוח. צריכת הדלק המשופרת של הרכבים החדשים מעניקה לכם חסכון קבוע בהוצאות התדלוק. גם הוצאות הביטוח עשויות להיות נמוכות יותר. בחירה ברכב אשר מצויד בטכנולוגיות המיגון החדשות ונמצא כיעיל בהפחתה של תאונות דרכים רבות, עשוי לאפשר לכם לחסוך בהוצאות הביטוח הקבועות. בחירת הרכב המושלם בשבילכם היא לא משימה פשוטה אבל בהחלט אפשרית.
לסיכום, רכישה של רכב חדש מחברת הליסינג תאפשר לכם לחסוך הרבה מאוד כסף. בזכות כוח הקנייה החזק של חברות הליסינג, אתם תיהנו ממחירים זולים יותר ומתנאי תשלום מגוונים. למרות שבלתי ניתן להשיג את כל הדגמים שקיימים באולמות התצוגה של היבואנים הרשמיים, מרבית הדגמים הפופולריים נמצאים בחברות הליסינג המובילות.

רוצים לקבל הצעה מחיר במחירים שלא כדאי לפספס? צור קשר